دیفاینر ابرو گارلند

دیفاینر ابروی گارلند

سلام دوستای خوشگلم😍
دیفاینر ابروی اصلی گارلند بچه ها کیفیت و رنگاش واااااقعا عالی و کاربردیه و به جرعت میتونم بگم اینو استفاده کنید دیگه با مداد و سایه ابرو خدافظی میکنید😣😍 همراه براش ابرو 🔆
رنگاش خیلی خوشگل و دخترونس و به راحتی میتونید به صورت هاشوری باهاش ابرو هاتونو خوشگل تر کنید🔮

 

از مواردی که باعث زیبایی و جلوه بیشتر چهره می‌شود، پر و مرتب بودن ابرو می‌باشد. امروزه به دلیل پیشرفت در تولید انواع لوازم آرایشی دیگر نیازی نیست تا نگران خالی و کم پشت شدن ابروهای خود شوید. دیفاینرابرو به عنوان یکی از لوازم آرایشی کاربردی تولید می‌شود که با استفاده از آن می‌توانید ابروهای خود را هاشور زده و قسمت‌های خالی ابرو را با استفاده از آن پر کنید. این مدل دیفاینر ابرو در 3 رنگ متنوع با کیفیت عالی ارائه شده است.

قلم دیفاینر ابرو eyebrow pencill

کسانی که از کم پشت بودن ابروهای خود رنج می‌برند، می‌توانند با استفاده از یک دیفاینر یا همان هاشور ابرو، ابروهای خوش فرو و پر پرشت داشته باشند. دیگر نیاز نیست نگران ریزش و خالی شدن ابروهای خود باشید، با استفاده از یک دیفاینر ابرو می‌توانید مدل ابروی مناسب برای خود ایجاد نمایید. دیفاینر دارای دو سر بوده که به وسیله یک سر آن می‌توانید به ابروهای خود فرم، حجم و رنگ مناسبی را بدهید و به وسیله سر دیگر آن می‌توانید ابروهای خود را شانه بزنید.

مطالب مشابه

ادکلن زنانه رساسی تمپتیشن Rasasi Temptation for women

ادکلن زنانه رساسی تمپتیشن Rasasi Temptation for women   فروشگاه...

پنکک دوکاره کالاس

پنکک دوکاره کالاس بافت نرم و مخملی رطوبت رسانی فوق...

رژلب مات و مخملی کاپریس ROUGE CAPRICE caprice

رژلب مات و مخملی کاپریس  ROUGE CAPRICE caprice رژ لبی...

Open chat