فروش عمده کرم مرطوب کننده کیو وی  ۵۰ گرمی

کرم مرطوب کننده کیو وی  ۵۰ گرمی حاوی ماده ای روغنی به نام اسکوالن است که از منابع گیاهی تهیه شده و از پوست در برابر عوامل آسیب رسان محیطی و رادیکالهای آزاد محافظت می کند. این ماده دارای خواص ضد سرطانی است و موجب نرم و مرطوب شدن پوست می شود. این محصول یک مرطوب کننده بسیار قوی برای پوست های خشک و خیلی خشک است. این کرم مغذی و محافظ پوست بوده و ضمن بازسازی و حجیم کردن پوست موجب آبرسانی به بخش هایی از پوست که بیشتر در معرض خشکی قرار دارند مثل آرنج، زانو و دست می شود.

کرم مرطوب کننده کیو وی
کرم مرطوب کننده کیو وی

کرم مرطوب کننده کیو وی به عنوان یک لایه حفاظتی عمل کرده و موجب می شود تا پوست رطوبت طبیعی خود را حفظ کند. این کرم دارای pH متعادل بوده و فاقد عطر، رنگ، لانولین و پروپیلن گلیکول می باشد. از اینرو برای پوست های حساس، از جمله نوزادان و سالمندان مناسب است.  استفاده از این محصول برای کسانی که پوستشان دچار خارش، درماتیت، اگزما و پسوریازیس شده مناسب است

قرار گرفتن پوست در معرض آلودگی های محیطی و عوامل مهاجم موجب از بین رفتن شادابی و لطافت پوست شده و مشکلات زیادی را بر روی پوست ایجاد می کند. بروز خشکی بر روی پوست یکی از مهمترین معضلاتی است که اقدام برای برطرف نمودن آن بسیار ضروری می باشد. خشک شدن پوست و از بین رفتن رطوبت متعادل آن علاوه بر ایجاد عوارضی مانند احساس کشیدگی، خارش، سوزش، قرمزی و التهاب، رفته رفته موجب بروز نشانه های پیری زودرس بر روی پوست شده و شادابی و جوانی پوست را به شدت تحت تاثیر قرار می دهد. در این زمینه کرم مرطوب کننده کیو وی از محصولات رطوبت رسان و محافظت کننده قوی برای کمک به رفع خشکی و آسیب های ناشی از آن ارائه شده است.

با توجه به تغییر سبک زندگی های امروزه و افزایش آلودگی های محیطی، محافظت از پوست برای جلوگیری از تخریب و دچار شدن به آسیب های شدید، بسیار حائز اهمیت می باشد. علاوه بر این، اشعه مضر نور خورشید، رادیکالهای آزاد، شرایط آب و هوایی نامساعد و … نیز از جمله عوامل آسیب رسان و ایجاد کننده خشکی بر روی پوست می باشند. برای جلوگیری از بروز آسیب های ناشی از این عوامل مخرب و پیشگیری از خشکی پوست استفاده از محصولات مرطوب کننده در کنار مراقبت های خانگی بسیار ضروری می باشد. محصولات زیادی در این زمینه روانه بازار شده اند. کرم مرطوب کننده کیو وی نیز از جمله این محصولات با کیفیت فوق العاده می باشد. در ادامه مزایا و ویژگی های این محصول شرح داده شده است.

مزایای کرم مرطوب کننده کیو وی

کرم مرطوب کننده کیو وی محصولی با بافت نرم و سبک با جذب سریع، به لایه های زیرین پوست نفوذ کرده و رطوبت رسانی قوی برای سلولهای پوستی انجام می دهد. این کرم با خاصیت مرطوب کنندگی قوی، تاثیر بسزایی در درمان اگزما، خارش و پسوریازیس ناشی از خشکی پوست بوده و رطوبت پوست را برای مدت طولانی حفظ می نماید. کرم مرطوب کننده کیو وی علاوه بر تامین رطوبت مورد نیاز سلولهای پوستی، با خاصیت ترمیم کنندگی قوی خود، آسیب ها و عوارض پوستی را التایم بخشیده و روند احیا و بازسازی پوست را تسریع می نماید.

ساختار کرم مرطوب کننده کیو وی فاقد عطر، رنگ و لانولین بوده و بسیار مناسب برای پوست های خشک و حساس می باشد. این کرم هیچ گونه احساس سنگینی و چسبندگی بر روی پوست ایجاد نکرده و به سرعت جذب سلولهای پوست می شود. با استفاده از کرم مرطوب کننده کیو وی پوست رطوبت مورد نیاز برای ترمیم و بازسازی آسیب های ایجاد شده را بازیافته و شادابی از دست رفته به میزان بالایی به پوست باز می گردد. این محصول با عملکرد دوگانه علاوه بر جلوگیری از بروز خشکی، التهابات و حساسیت های پوستی را نیز برطرف کرده و خاصیت آرامش بخشی قوی برای پوست دارد.

ویژگی های کرم مرطوب کننده کیو وی

  • با خاصیت مرطوب کنندگی قوی
  • ایجاد لایه محافظ بر روی پوست
  • ترمیم و بازسازی آسیب ها
  • فاقد عطر، رنگ و لانولین
  • مناسب برای پوست های خشک و حساس
  • قابل استفاده برای اطفال و بزرگسالان
  • بدون ایجاد احساس چسبندگی و سنگینی
  • حفظ رطوبت پوست برای مدت طولانی
  • درمان اگزما، پسوریازیس و آسیب های ناشی از خشکی

 

مطالب مشابه

Satin Smoothing Fluid Foundation (SPF15) goldenrose

کرم پودر گلدن رز مدل Satin Smoothing Fluid Foundation SPF15

کرم پودر گلدن رز مدل Satin Smoothing Fluid Foundation SPF15...

Laurel Oil & Orchid Flower

شامپو سر ارکیده هوبی مدل shampoo Laurel Oil & Orchid Flower hobby

شامپو سر ارکیده هوبی مدل shampoo Laurel Oil & Orchid...

FALSE LASHES EXTREME BLACK MASCARA

ریمل مک مدل mac FALSE LASHES EXTREME BLACK MASCARA

توضیحات  ریمل مک مدل mac FALSE LASHES EXTREME BLACK MASCARA :...

Open chat