کانسیلر استیکی بورژوا Bourjois Blur The Lines Concealer

 کانسیلر استیکی بورژوا Bourjois Blur The Lines Concealer برای برجسته کردن نواحی صورت می توانید از کانسیلر استفاده کنید. کانسیلر معمولاً باید یک تا دو درجه روشن تر از پوست صورت باشد تا نواحی مورد نظر را برجسته تر نشان دهد. کانسیلر های استیکی برای برجسته سازی صورت خیلی مناسب هستند چرا که به راحتی قابل استفاده است و می توان به عنوان مکمل کانتورینگ از آن استفاده کرد.

کانسیلر استیکی بورژوا مدل Blur The Lines، دارای رنگدانه‌‎ های فراوان است که باعث پوشانندگی بالاتر می شود، بنابراین تمام لک های کوچک، قرمز و کک و مک را به بطور کامل پوشش می دهد. این محصول پس از استفاده، چین وچروک های دور چشم را محو کرده و بافتی نرم، طبیعی و صاف را برای شما به ارمغان می آورد.این کانسیلر رطوبت پوست را حفظ کرده و برای انواع پوست مناسب می باشد. همچنین از این محصول می توانید برای پوشاندن نواقص پوستی کل صورت نیز استفاده کنید.

برای پوشش دادن پوست اطراف چشم، از کرم پودر استفاده نکنید. کانسیلرها به دلیل بافت سبک خود پیشنهاد مناسب و سالم تری برای پوشش پوست حساس و نازک اطراف چشم هستند. 

نتیجه تحقیق آزمایشگاهی:

بعد از تحقیق روی 30 نفر داوطلب در 21 روز، 100 درصد آنها این کانسیلر را به دوستان خود پیشنهاد کرده اند!!!

نحوه انتخاب رنگ کانسیلر:

بهتره که کانسیلر یک درجه یا نهایت 2 درجه روشن تر از رنگ کرم پودر انتخاب بشه. خیلی مهمه که به اسم رنگ ها توجه کنید.

باید به کلمات Natural , Cool, Warm, Beige به معنی طبیعی، سرد، گرم و بژ که روی کانسیلر ها نوشته شدن توجه کنید تا رنگی با توجه به کرم پودر و نوع پوستتون انتخاب کنید.

ویژگی ها:

  • دارای رنگدانه‌‎ های فراوان برای پوشانندگی بالاتر
  • پوشاننده لک های کوچک، قرمز و کک و مک
  • ایجاد بافت نرم، طبیعی و صاف
  • استفاده آسان به دلیل حالت استیکی آن
  • محو چین و چروک های دور چشم
  • پوشاننده کامل عیوب پوستی
  • حفظ رطوبت پوست
  • حاوی آنتی اکسیدان
  • حاوی ویتامین C,E
  • مناسب انواع پوست

معرفی برند:

بورژوا در سال 1863 در یکی از بلوارهای بزرگ در منطقۀ تئاتری پاریس شکل گرفت. محصولات آرایشی بورژوا  اول بار توسط “جوزف آلبرت پانسین” بازیگر تئاتر، که اولین موسس این برند بود به بازار عرضه می شد. او در خانۀ شخصی خود برای بازیگران لوازم آرایشی و عطر درست می کرد. سال 1868 پانسین حق امتیاز محصولات خود را به الکساندر ناپلون بورژوا، معاون خود واگذار کرد. Bourjois در سال 1897 با عرضه عمومی  نخستین تولید خود را به عنوان پودر برنج به بازار که برای نرم نمودن پوست استفاده می شد، مورد استقبال بانوان قرار گرفت. از همان زمان بورژوا به عنوان یک مارک آرایشی بین المللی شناخته شد. اکنون برند بورژوا با 150 سال قدمت، یکی از برندهای مطرح لوازم آرایشی است که محصولات خود را با کیفیت بالا و قیمت مناسب در سراسر دنیا به فروش می رساند.

مطالب مشابه

پرایمر مینی استار Ministar

پرایمر ژله ای مینی استار Ministar پرایمر (زیرساز آرایش) نوع:...

لاک ناخن کالر بوست 008 اسنس – essence

لاک ناخن کالر بوست 008 اسنس – essence   essence...

کانتور و کانسیلر دو طرفه کیس بیوتی

کانتور و کانسیلر دو طرفه     فروشگاه اینترنتی داهاتو...