کانسیلر دور چشم نیکس

کانسیلرها درواقع کرم‌پودرهای فشرده روشن یا رنگی هستند که می توان از آنها قبل یا بعد از کرم پودر استفاده کرد. البته بعضی‌ افراد معتقدند که بهتر است بعد از کرم‌پودر از کانسیلر استفاده شود. کانسیلرها به‌ صورت‌های مختلفی وجود دارند؛ مانند کانسیلرهای مایع، جامد،استیکی یا ماتیکی ،نیمه جامد و…. کانسیلر معمولا باید یک درجه از رنگ کرم‌پودر استفاده شده روشن‌تر باشد. اگر خیلی روشن‌تر از کرم‌پودر باشد به جای پوشانندگی لکه‌های تیره را بیشتر نشان خواهد داد. پس در انتخاب رنگ کانسیلر باید دقت داشت.

برند نیکس NYX کانسیلر دور چشم از نوع جامد و در داخل ظرف کاسه ای به بازار عرضه کرده است.این کانسیلر با نام dark circle concealer پوشاننده حلقه های سیاه اطراف چشم می باشد.

کانسیلری که منحصراً برای پنهان کردن حلقه های سیاه زیر چشم طراحی شده است. فرمولاسیون این محصول به دلیل دارا بودن رنگدانه های اصلاح کننده( کالر کورکتیو)، مواد مرطوب کننده و ذرات روشن کننده؛ دارای مزیت سه گانه و کامل در تعدیل سازی تیرگی زیر چشم می باشد.
بافت نرم و سبک این محصول به آسانی روی پوست حرکت نموده؛ و پوششی یکدست و ظریفی را ایجاد می کند (لایه ضخیم یا قابل رویت ایجاد نمی شود).

این کانسیلر با دارا بودن ته مایه نارنجی رنگ، پوشاننده و خنثی کننده لک های تیره و قهوه ای اطراف چشم می باشد.از ویژگی های مثبت دیگر این محصول، دارا بودن روغن نارگیل و خاک رس چینی در فرمولاسیون آن می باشد که موجب رطوبت رسانی و روشن کنندگی به پوست اطراف چشم می شوند.

کانسیلر نیکس با بافت نرم و کرمی که دارد با  انواع پوست به ویژه پوست های خشک سازگاری دارد.

ویژگی ها:

  • دارای بافت کرمی و سبک
  • پوشاننده حلقه های سیاه اطراف چشم
  • پوشانندگی بالا
  • اصلاح کننده رنگ
  • دارای تناژ رنگ نارنجی و بژ(خنثی کننده لک های تیره و قهوه ای)
  • سازگار با انواع پوست
  • دارای روغن نارگیل با خاصیت رطوبت رسانی
  • دارای خاک رس چینی با خاصیت روشن کنندگی
  • وزن 2.9 گرم

روش استفاده:

با یک براش کانسیلر، آن را در اطراف چشم و خطوط خنده برای یکسان سازی پوست استفاده نمایید.

درباره برند:

کمپانی آرایشی نیکس(NYX) در ماه می 2010 توسط تونی کو در شهر لس آنجلس آمریکا تاسیس شد.نیکس (نام الهه ی شب در یونان باستان) است.این کمپانی در سال 2014 اعلام کرد که محصولاتش به بیش از هفتاد کشور دنیا صادر شده و در آمدی معادل 23 میلیون دلار در سال داشته است.

مطالب مشابه

ژل موی مرطوب مای

ژل موی مرطوب   فروشگاه اینترنتی داهاتو پیشتاز لوازم ارایشی...

خط چشم گلدن رز مدل Dipliner Black

خط چشم گلدن رز مدل Dipliner Black   در این...

رژلب مایع آرتدکو مدل LIP LACQUER COLOR & ART

رژلب مایع آرتدکو مدل LIP LACQUER COLOR & ART  ...